Degustace

about-12

Řízené degustace

Pro milovníky vín, ale i pro kolektivy přátel, kolegů, či obchodních partnerů, nabízíme řízené degustace, kde se podrobněji seznámíte s našimi víny...

Program začíná prohlídkou provozní technologie, kde se během poutavého odborného výkladu dozvíte o filozofii vinařství Gotberg a také spoustu zajímavých informací o víně, jeho výrobě a zrání, o vinařství a našich vinicích.

Samotná degustace, šesti vzorků vín, probíhá v atraktivním prostředí degustační místnosti zvané Diamant, kde Vám vína představí a zhodnotí naši odborníci. Samozřejmostí je i tzv. degustační sousto, které pomáhá neutralizovat chutě mezi vzorky. Na přání připravíme/objednáme občerstvení dle domluvy a po degustaci je možné využít naše ubytování; k dispozici je sedm dvoulůžkových pokojů.

Příjemně strávený večer v moderních prostorách bude jistě výjimečným zážitkem.

V případě zájmu nás kontaktujte: recepce@gotberg.cz , 530 330 132

about-13

Degustace bez objednání

Při návštěvě vinařství můžete ochutnat vína z aktuální nabídky. Vzorky i drobné občerstvení zakoupíte na recepci. K degustaci a příjemnému posezení se nabízí vnitřní prostory a terasa s nádherným výhledem na Pálavu a Novomlýnská jezera. Vnímáním jedinečného genia loci vinařství v kombinaci s osvěžujícími víny, vytvoří z vaší návštěvy zážitek, který budete chtít zopakovat.

Přivítáme vás kdykoli během otvírací doby (mimo sezonu po-pá 10-17h, v sezoně po-ne 10-17 včetně svátků).

about-11

Svatby a jiné…

Chystáte se uzavřít manželství? Přejete si, aby měla vaše svatba styl a opravdu se stala jedním z nejhezčích zážitků ve vašem životě? Chcete, aby se tento důležitý den odehrál na reprezentativním místě?

Nabízíme vám pronájem prostor vinařství Gotberg k uskutečnění vaší oslavy, večírku nebo firemní akce.

V případě zájmu nás kontaktujte: gotberg@gotberg.cz 

Akce

leden (0) březen (0) květen (0)

Fotogalerie

povinná publicita EU

publicita

Prohlašuji, že jsem starší 18 let.

Ne Ano